Test VPNSecure.me s PureVPN: Která VPN vyhrála?

Date:

Share post:

Jaká VPN nabízí více funkcí, VPNSecure, nebo dává větší smysl Pure VPN? Parametry obou VPN jsme pečlivě porovnali, rozdali body a dopadlo to 6,2/10 ku 8/10.

Rychlost stahování a nahrávání VPN Secure Me : PureVPN, která je lepší?

Rychlost připojení patří nejdůležitější parametry u VPN, a platí to i o VPNSecure a Pure VPN.

Průměr měření downloadu u první z testovaných dosáhl hodnoty 34 Mb/s, druhá VPN dosáhla průměrné hodnoty 123 Mb/s. VPN Secure Me byla o 89 Mb/s pomalejší oproti Pure VPN.

Průměrný upload u VPN Secure Me dosáhl hodnoty 34 Mb/s. Pure VPN jsme naměřili upload 51 Mb/s. Je tedy o 17 Mb/s rychlejší.

Rychlost odezvy dosáhla u první VPN v průměru 24 ms. Čas odezvy u Pure VPN se naměřilo 12 ms. Čím nižší hodnota rychlosti odezvy, tím lépe, takže VPNSecure.me je o 12 ms horší.

Bodový součet VPNSecure.me : Pure VPN zatím je 3 /10 : 8/10.

Zadaří se VPNSecure přehrávat filmy z Netflixu?

Vysoká rychlost připojení je důležitým parametrem pro odblokování Netflixu, VPN Secure Me tuto dovednost neumí. Většinou stačí spustit VPN a vybrat některou ze zemí, Pure VPN Netflix odemknout zvládne.

Díky VPN lze odblokovat také youtubová videa, která jsou v Česku skrytá, přičemž Pure VPN tuto dovednost obsahuje. Druhá z VPN funkci obejití YouTube zámku má.

Mezi další důležité funkce VPN patří ochrana před únikem DNS, multi-hop připojení a Tor. Pro představu VPNSecure.me zahrnuje ochranu před DNS únikem a PureVPN například zahrnuje whitelist.

V hodnocení funkcí je celkové skóre 7 /10 versus 7/10.

Jak obstojí VPNSecure.me v nabídce zemí a serverů?

Příliš málo serverů může být předzvěstí nízké rychlosti, VPNSecure udává 78 serverů, v nabídce Pure VPN je uvedeno 6 500 serverů. První z VPN ve srovnání tak udává o 6422 méně .

Obdobně důležitý je počet zemí, kde jsou servery, u PureVPN dosáhl počtu 42. Druhá srovnávaná VPN nabízí 32, čili o 10 méně. V tomto srovnání tedy prohrává .

Za zmínku stojí také počet současně připojitelných zařízení, kterých VPNSecure.me dokáže 5. PureVPN v jeden moment povolí připojit 10 zařízení. Další parametry si přečtěte v článku nejlepší VPN.

Které platformy zvládá VPN Secure Me a které podporuje PureVPN?

Při výběru VPN je třeba zkontrolovat podporovaná zařízení, VPNSecure umí Android OS a ochrání iOS. Srovnávaná VPN PureVPN operační systém iOS pokrývá, zařízení s Androidem umí pokrýt.

Za zmínku stojí také informace o sídle VPN, neboť tamní legislativou se řídí případné sdílení informací o uživatelích s policií. VPN Secure Me je registrována v Austrálii. Sídlo firmy provozující druhou VPN je na Britských Panenských ostrovech.

Rozhraní VPNSecure není v českém překladu, PureVPN česky taky lokalizována není.

V souboji podporovaných platforem dosáhla VPN Secure Me známky 8/10 a PureVPN získává 10/10.

Předplatné VPNSecure.me x PureVPN

PureVPN si lze objednat za 49 Kč měsíčně, druhou VPN si můžete objednat již od 73 Kč měsíčně. Výsledné hodnocení VPN za poměr ceny a dostupných funkcí je 5 z 10, respektive 7 /10 pro tu druhou.

- Reklama -PR články

Další články autora

Několik tipů, jak napsat perfektní diplomovou práci

Diplomová práce může být pořádný horor, to potvrdí snad každý student. Proto přinášíme devět užitečných tipů, jak napsat...

Prodej firmy – snadno a rychle s pomocí profesionálních poradců

Prodej firmy může být zdlouhavým a náročným procesem. Nikoli však s využitím služeb profesionálních poradců. Ti vám pomohou vyřešit...

Co je vlastně energie?

Termínem „energie“ se označuje nejen známá fyzikální veličina. Velmi často s tímto pojmem ve významu energie duchovní, spirituální...

Investice Porsche by měla překročit 200 milionů eur

Německá společnost Porsche Werkzeugbau by měla do roku 2024 v Horní Středě v okrese Nové Město nad Váhom...