Prodej firmy – snadno a rychle s pomocí profesionálních poradců

Date:

Share post:

Prodej firmy může být zdlouhavým a náročným procesem. Nikoli však s využitím služeb profesionálních poradců. Ti vám pomohou vyřešit všechny formality a detaily, aby byl prodej úspěšný a vyhověl vašim představám.

Proces prodeje

Prodej aktivních firem není neobvyklý, řada investorů čeká na zajímavé nabídky. Pokud se vám podařilo vytvořit úspěšnou firmu, ale již v podnikání nechcete pokračovat, přišel čas na prodej firmy. Najít ideálního investora mnohdy není jednoduché. Ovšem s pomocí profesionálních poradců to zvládnete hravě. Vybírají totiž potenciální zájemce ze široké databáze. Ušetří vám tak starosti s prodejem a mohou vám doporučit i jiné investory, než jste si původně vytipovali.

Budoucnost firmy

U firmy na prodej je vždy důležité vyřešit, jakou budoucnost si pro ni představujete. Ačkoliv již nebudete majitelem, přesto můžete určit budoucí směřování firmy. Ať už jde o nepozměněnou vizi podnikání, zachování produkce či pracovních míst pro vaše zaměstnance. Aktivní firmy na prodej jsou specifické, dle toho je také třeba hledat investora. Při prodeji je proto vždy kladen důraz na vaše představy o budoucnosti firmy, i po jejím prodeji.

Ocenění podniku

Jedním z nejdůležitějších kroků při prodeji firmy je valuace. Ještě, než je firma na prodej, je třeba podnik vhodně ocenit. I o to se postarají profesionální poradci. S oceňováním podniků mají bohaté zkušenost. Vychází tak z vlastní praxe, všech dostupných informací a přihlíží také na aktuální stav ekonomiky u nás i ve světě. Výsledkem je tak ocenění, které kopíruje reálnou cenu, kterou na trhu opravdu získáte.

Jestliže máte v plánu svou firmu prodat, využijte služeb profesionálů. Získáte tak tu nejlepší nabídku, přičemž firma může úspěšně nadále pokračovat, i když nebude ve vašich rukách.

- Reklama -PR články

Další články autora

Ceny potravin 2017-2022: Česko versus Francie

Během roku 2022 inflace překonala veškeré rekordy skoro ve všech zemích EU. Ceny dramaticky stoupají, zdražuje elektřina a...

Test VPNSecure.me s PureVPN: Která VPN vyhrála?

Jaká VPN nabízí více funkcí, VPNSecure, nebo dává větší smysl Pure VPN? Parametry obou VPN jsme pečlivě porovnali,...

Několik tipů, jak napsat perfektní diplomovou práci

Diplomová práce může být pořádný horor, to potvrdí snad každý student. Proto přinášíme devět užitečných tipů, jak napsat...

Co je vlastně energie?

Termínem „energie“ se označuje nejen známá fyzikální veličina. Velmi často s tímto pojmem ve významu energie duchovní, spirituální...